تاثیرات لیزر موهای زائد

کاهش درد لیزر موهای زائد

کاهش درد لیزر موهای زائد

یکی از نگرانی های مهم مراجعه کنند گان برای لیزر به کلینیک پوست ، درد ناشی از لیزر می باشد . اما برای کاهش درد لیزر موهای زائد باید چه کرد ؟ میزان درد لیزر موهای زائد به چه صورت می باشد ؟ با ادامه مطلب همراه باشید .

کاهش درد لیزر موهای زائد

کاهش درد لیزر موهای زائد

برای کاهش درد و عوارض انجام لیزر موهای زائد چه باید کرد؟

دکتر خاک سفیدی در رابطه با کاهش درد لیزر موهای زائد بیان کرد : به غیر از ترکیبات بی حس کننده و ضد درد ضمن لیزر از روش های مختلفی برای سرد کردن پوست استفاده می شود . این روش ها شامل استفاده از ژل سرد ، هوای سرد ، شیشه های سرد و اسپری سرد کننده است . دستگاهایی که سیستم کولینگ-خنک کننده-سر پروب دارند اتومات از این روش سرد کردن استفاده می کنند .

چه مراقبت هایی پس از انجام لیزر نیاز هست؟

ممکن است ورم و قرمزی در محل وجود داشته باشد که گذاشتن یخ می تواند سبب کاهش آن شود معمولا نیازی به استفاده از مسکن وجود ندارد . گاهی اطراف ریشه موها دلمه می بندد که 10-7 روز طول می کشد ، در این صورت از پمادهای آنتی بیوتیک استفاده می شود تا دلمه ها بریزند . ممکن است رشد موی لیزر شده یک تا دو هفته بعد از لیزر هم ادامه پیدا کند و بعد از آن بریزد باید از آفتاب پرهیز کنید به خصوص در افراد با پوست تیره تر زیرا ممکن است 3-2 ماه طول بکشد تا اثر برنزه کننده آفتاب از بین برود ، بدین شکل درمان بیمار را به تعویق بیندازد . باید توجه داشت در بعضی بیماران که سابقه عوارض لیزر مو زائد وجود دارد یا به عللی احتمال عوارض در آنها بیشتر است ، می توان از تست استفاده کرد در این حال بیمار یک نقطه را لیزر می کند و یک هفته بعد ویزیت می شود که اگر مشکلی نداشت درمان برای آن ها شروع می شود .

دکتر خاک سفیدی تاکید نمود  در طی دوره انجام لیزر از گرفتن آفتاب و سولاریوم به شدت پرهیز کنید و اگر هم انجام داده اید حتما به پزشک خود اطلاع بدهید تا تاثیرات لیزر موهای زائد از بین نرود .

جهت دریافت مشاروه در زمینه لیزر موهای زائد و انجام تست برای بررسی عوارض ناشی از لیزر می توانید با شماره 02122554720 – 02126653759 – 09904204682 موگه کلینیک تماس حاصل نمایید .

برای مشاهده نمونه کار های کلینیک موگه می توانید به گالری تصاویر و پیج اینستاگرام مراجعه نمایید .

نمونه کار لیزر موهای زائد کلینیک موگه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *