تاتو به روش میکرونیدلینگ

یکی از کاربردهای بسیار خوب پاک کردن تاتو با میکرونیدلینگ است، در این روش بدون درد و با بی حسی موضعی  پاک کردن تاتو انجام می شود و نسبت به پاک کردن تاتو به روش سنتی در آرایشگاه و حتی پاک کردن تاتو با لیزر مزیت های خاصی دارد.

آیا پاک کردن تاتو در آرایشگاه ها مجاز است؟

همان طور که می دانید پاک کردن تاتو در آرایشگاه ها مشکلات زیادی را برای خانم ها مخصوصا در ناحیه ابرو ایجاد کرده است و نارضایتی های بسیاری را امروزه در این خصوص می بینیم.
متاسفانه کسانی که تاتو را در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی انجام داده اند جایی که هیچ شناختی از اناتومی و ساختار پوست و لایه های پوست ندارند برای پاک کردنش هم دردسرهای زیادی را متحمل می شوند .توصیه من به این عزیزان این است حداقل جهت پاک کردن تاتو با میکرونیدلینگ به پزشک مراجعه کنید. زیرا کار را به صورت حرفه ای انجام دهد تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود‌. این روزها بسیار مراجعه کننده جهت پاک کردن تاتو داریم که گاها کسانی غیر از پزشک سعی در پاک کردنش کرده اند و ظاهر بسیار بدتر شده و کار هم برای پزشک بسیار سخت تر شده است

پاک کردن تاتو با میکرونیدلینگمزایای پاک کردن تاتو به روش میکرونیدلینگ

در این روش با یکی از بهترین برند های تاتو ریمور در موگه کلینیک انجام می شود.

  • نیاز به تعداد جلسات کمتر(۲ تا ۳ جلسه،به ندرت ۱ جلسه)
  • مناسب جهت تاتوهای حاوی ترکیبات اکسید فریک که امکان اکسیده شدن و تغییر رنگ به سمت تیرگی با لیزر را دارند‌
  • مناسب رنگ های سفید یا como-رنگ هایی که در آرایشگاه ها برای برداشتن تاتو استفاده می کنند. اکثر مواقع یک خط سفید و یا رنگ های سبز،آبی و زرد همیشه باقی می ماند.
  • مناسب برای همه تاتو ها بدون توجه به رنگ
  • با حداقل ایجاد اسکار(حفظ رنگ طبیعی پوست و فولیکول های مو)
  • قابلیت روشن تر کردن تاتوی قبلی
آیا می دانید پاک کردن تاتو های قدیمی با میکرونیدلینگ به راحتی قابل انجام است و دیگر نیازی به انجام روش ها و جراحی های سخت نیست؟ برای انجام این کار توصیه می شود تا با مراجعه به موگه کلینیک به راحتی و کمترین عوارض انجام می شود. پاک کردن تاتو با میکرونیدلینگ از جمله جدید ترین روش ها است. می تواند به افراد در خصوص پاک کردن تاتو های قدیمی کمک شایانی نماید. برای دریافت مشاوره و تماس با شماره 02126653759 – 09904204682 تماس حاص نمایید.

نکاتی کلی در مورد برداشتن تاتو

  • برداشتن تاتو به سادگی انجام آن نیست
  • برداشت کامل با هیچ روشی قابل گارانتی شدن نیست
  • تعداد دقیق جلسات به حجم و عمق کاشته شده ی پیگمان دارد

ایا پاک کردن میکرو به ابرو آسیب نمی زنه ؟

امروزه راه های زیادی برای زیباتر شدن ابروها وجود دارد که یکی از این راه ها تاتوی ابرو  یا همان میکروبلیدینگ است اما متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل نقص و عدم تعادل بین دو ابرو بلافاصله از تاتوی ابرو خود پشیمان می شوند و در نتیجه تصمیم به پاک کردن آن می گیرند. اما آیا پاک کردن تاتو با میکرونیدلینگ ایمن است؟ آیا با پاک کردن تتو ابرو با میکرونیدلینگ به ابروها آسیبی نمی رسد؟ پاک کردن تاتو ابرو در واقع یک روش فوق العاده ساده و ایمن است اما مثل هر روش زیبایی دیگری پوست در معرض خطر عفونت و تشکیل اسکار قرار می گیرد. در فرآیند برداشتن تاتو ابرو، ممکن است رنگدانه ها به طور کامل ناپدید نشوند و تاتو فقط تا حدی محو شود، از قضا هر چه رنگ های استفاده شده در تاتو ابرو بهتر باشد، پاک کردن آنها سخت تر خواهد بود. برخی از افراد بر این عقیده هستند که پاک کردن تاتو با روش میکرونیدلینگ باعث آسیب به ابرو و ریزش آن می شود اما این اتفاق نادر است و در بسیاری از موارد باعث ریزش ابرو نمی شود. اما حتی اگر این اتفاق بیفتد، این اثر موقتی خواهد بود و ابروهای شما به طور طبیعی رشد می کنند.تعداد جلسات مورد نیاز برای پاک کردن تاتو با میکرونیدلینگ

چند جلسه نیاز داره؟

مدت زمان جلسات درمان و تعداد جلسات مورد نیاز برای پاک کردن تاتو با میکرونیدلینگ، به نوع پوست شخص، میزان رنگ تاتو و وسعت ناحیه تاتو شده بستگی دارد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است.  نوع قلم میکرونیدلینگ در اعماق مختلف تنظیم می شود تا به بافت اسکار نفوذ کند و ساختار اسکار را شکسته و تشکیل کلاژن جدید را تحریک می کند. 

برای نتایج مطلوب، بسته به مشکل شما  و عواملی که در بالا ذکر کردیم یک سری درمان را با فاصله 4 تا 6 هفته توصیه می شود. البته لازم به ذکر است که بسته به شدت اسکار ممکن است به درمان های بیشتری نیاز باشد. برای اطلاع بیشتر از تعداد جلسات مورد نیاز باید با پزشک خود در طول مشاوره قبل از عمل صحبت کنید تا بهترین گزینه را برای شما تعیین کند.

نتیجه گیری

درمان میکرونیدلینگ شامل استفاده از دسته ‌هایی از سوزن‌های کوچک برای سوراخ کردن پوست به داخل درم و تزریق مواد سوزاننده است که باعث می ‌شود بافت اطراف از بین برود و در نتیجه خالکوبی  یا تاتو را از بین ببرد. پاک کردن تاتو با میکرونیدلینگ برای حذف خالکوبی های قدیمی یا رنگدانه های عمیق تزریق شده توصیه نمی شود زیرا این روش به خودی خود نمی تواند جوهر تاتو را پاک کند، اما می تواند با سوراخ کردن پوست و اجازه دادن به نور لیزر به لایه درم به فرآیند حذف تاتو کمک کرده و همچنین می تواند با افزایش تولید کلاژن به روند بهبود اسکار ناشی از تاتو کمک کند. در این مطلب در مورد استفاده از میکرونیدلینگ برای پاک کردن تاتو صحبت کردیم، اگر شما نیز تجربه ای در این زمینه دارید می توانید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.