همه چیز درباره کانتورینگ صورت

همه چیز درباره کانتورینگ صورت + هزینه آن

کانتورینگ صورت چیست؟

کانتورینگ صورت با تزریق فیلر یک روش غیر تهاجمی بدون جراحی و برش بر روی پوست هست که باعث لیفت صورت، هماهنگ شدن اجزا صورت و زیبایی چهره می شود. گاهی می بینیم خانم ها برای عمل جراحی زیبایی بینی به جراح مراجعه می کنند و بعد از عمل بینی باز هم وقتی در آینه نگاه می کنند خود را زیبا نمی بینند و باز فکر می کنند بینی بد عمل شده و دوباره برای عمل ترمیمی بینی مراجعه می کنند! در صورتیکه این افراد نیاز به کانتورینگ صورت دارند؛ چرا که صورت یک عضو یک پارچه هست و  تنها بینی کل زیبایی صورت فرد را برعهده ندارد. در این افراد احتمالا چانه آنها عقب رفته است یا میدفیس یا قسمت میانی صورت کم حجم است یا زیر چشم ها گود است یا خط فکی نامیزانی دارند و بیشتر این خانم ها وقتی صورتشان کانتور می شود (یعنی هر جایی که نقص دارد پزشک با دقت و مهارت با فیلر تزریق می کند) و عیوب صورت رفع میشود، دیگر نیازی به جراحی بینی نمی بینند و حتی فکر می کنند چه بینی خوبی هم دارند.

کانتورینگ صورت چیست؟

زاویه سازی صورت چگونه است؟

زاویه سازی یا مادلینگ صورت به این گونه هست که چهره فرد بررسی می شود و چانه و خط فکی با توجه به فرم کلی صورت با تزریق فیلر برجسته تر و نمایان تر می شود. گاهی بعضی خانم ها و آقایان چانه عقب رفته دارند و یا خط فکی آنها ناواضح است که با زاویه سازی در آقایان چهره فرد مردانه تر و خشن و جذاب تر می شود.

زاویه سازی و مادلینگ صورت برای مردان و خانم ها باهم متفاوت است و در اقایان چانه پهن تر و در خانم ها چانه باریکتر می شود.

ماندگاری زاویه سازی و ماندگاری کانتورینگ صورت چقدر است؟

ماندگاری کانتورینگ صورت و‌ ماندگاری زاویه سازی صورت به نوع فیلر ‌و مقدار فیلرتزریق شده دارد.

در ناحیه چانه و خط فکی ماندگاری فیلر خوب است. در مجموع بین نه ماه تا دو سال ماندگاری دارد گرچه گاهی در بعضی افراد فیلر بیشتر هم ماندگاری دارد.

فیلر آلژنز یا فیلر آلجنس یک فیلر با ماندگاری بالاست و حدود دو سال ماندگاری دارد و یک نوعی ایمپلنت حساب می شود. ماندگاری این فیلر تا حدود پنج سال هم گزارش شده است.

ماندگاری کانتورینگ صورت

هزینه کانتورینگ صورت چقدر است؟

معمولا کانتورینگ صورت نیاز به مقدار سی سی بیشتری دارد. معمولا بین سه تا پنج سی سی فیلر نیاز دارد که البته این مقدار با توجه به اشکالات صورت هر فرد تعیین می شود و برای همه یکسان نیست.

قیمت کانتورینگ صورت چقدر است؟

بستگی به نوع فیلر، ماندگاری فیلر و مقدار سی سی مورد نیاز دارد. کانتورینگ صورت هر فرد مختص خود همان فرد هست و با دیگری متفاوت است. چرا که اشکالات صورت افراد باهم تفاوت دارد.

سخن پایانی

اگر شما به دنبال یک زیبایی طبیعی هستید، اگر می خواهید فقط اشکالات صورت شما برطرف شود و دیگران خیلی متوجه تزریقات شما نشوند، کانتورینگ صورت مناسب شماست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.