مزوبوتاکس

مزوبوتاکس

تزریق بوتاکس

از جمله مواردی که برای جوانسازی پوست و به خصوص جوانسازی صورت در موگه کلینیک مورد استفاده قرار می گیرد، سم بوتولینوم می باشد. از سم بوتولینیوم و یا همان بوتاکس برای پر کردن و یا کاهش چین و چروک در صورت و سایر قسمت های بدن استفاده می شود. با این حال در برخی از موارد نمی توان نتیجه ای را که در خور انتظار است از تزریق بوتاکس داشت.

آیا می دانید امروزه روش های مختلفی برای جوانسازی صورت وجود دارد.در موگه کلینیک با استفاده از آخرین روش ها و تکنیک های روز دنیا چهره شما را جوان تر خواهد کرد. از جمله این روش ها استفاده از مزوبوتاکس می باشد. برای دریافت مشاوره و تماس با شماره   ۰۲۱۲۲۵۵۴۷۲۰ – ۰۲۱۲۶۶۵۳۷۵۹ – ۰۹۹۰۴۲۰۴۶۸۲  تماس حاص نمایید.  همچنین می توانید ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید. 

مزوتراپی

در این روش، با تزریق موادی که از بدن خود فرد استخراج می شود، برای بازگرداندن بافت سالم پوست می باشد. این ماده شامل موادی چون، ویتامین ها، مواد معدنی و آنزیم هاست. مزوتراپی با افزایش هیدراتاسیون در پوست سبب می شود تا جوان سازی به بهترین وجه ممکن انجام شود. همچنین استفاده از روش مزوتراپی سبب می شود تا کلاژن سازی در پسوت اتفاق بیوفتد و پوست شادابی خاصی را پیدا کند.

مزوبوتاکس

مزوبوتاکس

این روش شامل تزریق بوتاکس با سوزن های پاپول به پوست می باشد. در برخی از افراد برای رسیدن به نتیجه مطلوب می توان مواد و محصولات مزوتراپی را می توان با موادی مانند اسید هیالورونیک مخلوط نمود تا به عنوا پر کننده و یکی از روش های جوانسازی پوست استفاده نمود.

از این مخلوط می توان برای همه مناطق بدن استفاده نمود.

استفاده از مزوبوتاکس دارای ۴ مزیت اصلی است که در ادامه این مقاله به توضیح این مزیت ها می پردازیم.

  • مهمترین مزیتی که استفاده از این روش دارد این است که برای انواع پوست ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • درافرادی که دارای پوستی چرب هستند، سبب می شود تا تولید چربی در پوست کاهش یافته و در نتیجه در بهبود آکنه بسیار موثر است.
  • برای کاهش چین و چروک های قدیمی صورت می توان از این روش و در موگه کلینیک بهره برد.

تزرق هایی که به منظور جوانسازی انجام می شود، به عضلات بوده و زمانی که این محلول به لایه زیرین پوست وارد می شود، شروع به تحریک سلول های کلاژن ساز پوست می نماید.

اضافه کردن محصولات مزوتراپی می تواند منافع بیشتری برای سلامت پوست ایجاد کند

از این روش می توان در برخی از افراد به منظور لیفت صورت نیز استفاده نمود. استفاده از این روش همچنین سبب می شود تا افرادی که صورتشان بیش از حد نیز عرق می کند، نیز این روند عرق کردن کاهش یابد.

فیلم مزوبوتاکس 

مقالات مرتبط

پروفایلو

راه های ارتباطی

۰۲۱۲۲۵۵۴۷۲۰ – ۰۲۱۲۶۶۵۳۷۵۹ – ۰۹۹۰۴۲۰۴۶۸۲

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم .

با تشکر ، گروه مدیریت سایت موگه کلینیک

پاسخ

Call Now Button