عضلات صورت و پیری

عضلات صورت و پیری

عضلات صورت و پیری با یکدیگر در ارتباط هستند . عضلات صورت  ما در لایه هایی از چربی صورت قرار گرفتند . انسان ها مدام  ، بیشتر از هر چیز دیگری ، هنگام صحبت کردن ، غذا خوردن ،نوشیدن ، سرفه کردن و … در حال استفاده از آن ها می باشند . اما بهترین روش برای رفع چربی پیر شده چه باید کرد ؟ با ادامه مطلب همراه باشید .

عضلات صورت و پیری

عضلات صورت و پیری

در واقع سیکل حرکتی پیوسته روزانه ما منجر می شود به چروک های آشنا و همین طور پیش میره تا به خط ها و چروک های همیشگی صورت تبدیل شود ؛ مثل خطوط پنجه کلاغی چشم ها ، خطوط پیشانی ، خط ها بغض ، فرورفتگی و برگشت چانه ، چروک های دور دهان …

اما همان طور که زندگی روی پوست خط می اندازد ، عضله های صورتمان هم  قوام و سفتی خودش را با افزایش سن از دست می دهند که این مسئله منجر به شلی و حالت کیس کرده و شل شده صورت در پیری ارتباط داره .

درمان این روش چیست ؟

معمولی ترین کاری که می تونیم انجام بدیم تزریق بوتاکس می باشد که از حرکت زیاد عضله جلوگیری می کند . اگر چه بی حرکتی کامل ملاک نیست و هدف کم حرکتی عضله هست .

بعضی مطالعات نشان داده وزرش های صورت هم می توانند مفید باشند ولی فقط بر روی عضله های بزرگتر موثرند . گرچه خیلی ماساژ دادن هم منجر به خیلی حرکت کردن عضله و چروک های بیشتر میشه.حد متوسط ورزش های صورت قابل قبول هست نه زیاده روی کردن در انها

فیلر ها می توانن بسیار کمک کننده باشن که عضله سر جای خودش به درستی قرار بگیره و می توانن حالت محافظتی برای عضله های صورت داشته باشند .

جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره ۰۲۱۲۲۵۵۴۷۲۰ – ۰۲۱۲۶۶۵۳۷۵۹ – ۰۹۹۰۴۲۰۴۶۸۲ موگه کلینیک تماس حاصل نمایید .

پاسخ

4 + چهارده =

Call Now Button