زاویه-دار-کردن-صورت

زاویه دار کردن صورت

زاویه دار کردن صورت

اغلب افراد برای داشتن صورتی بادامی و بیضی، عمل زاویه دار کردن صورت با روش های مختلفی را انجام می دهند. فک نیز هم چون دیگر اعضای صورت باید متقارن و هماهنگ با اجزای صورت باشد. باید گفت که زاویه دار کردن صورت از طریق کوچک کردن فک، لاغر کردن صورت و بزرگ و برجسته نمودن چانه و گونه صورت می گیرد. این فرآیند از راه تزریق بوتاکس، یا تزریق ژل و چربی، لیفت صورت با نخ یا پروتز انجام می شود.این امر هیچ گونه خطری برای فرد ندارد و عوارض جانبی نیزبه همراه نمی آورد.

زاویه-دار-کردن-صورت

روش های زاویه دار کردن صورت

روش اول جراحی

این روش که با بیهوشی عمومی در اتاق عمل انجام می شود، اقدام به کوچک نمودن، اندازه فک و اصلاح آن می نمایند. جراح با هدف کاهش فک تحتانی اقدام به تراشیدن استخوان های بزرگ فک می نماید. این پروسه باعث زاویه دار شدن فک می شود که بعد از این عمل، جراح ، اقدام به بخیه زدن آن ناحیه می نماید. این عمل یک ساعت زمان می برد.

روش دوم کوچک کردن فک

در این روش هدف حذف بافت های اضافی در فک و ایجاد زاویه در صورت می باشد، این روش ممکن است با روش های ترمیمی دیگرصورت نیز انجام گیرد که روشی ایمن و کم خطر می باشد.

روش سوم کوچک کردن چانه

جراح برای تغییر ظاهر چانه و ایجاد نیم رخی زیبا و جذاب اقدام به کوچک نمودن چانه می نماید.
جراح در زاویه دار کردن صورت ابتدا به آناتومی صورت می پردازد و ارتباط و هماهنگی آن را با دیگر اجزای صورت مشخص می کند. برای این منظور پزشک از بوتاکس، تزریق فیلر، تزریق چربی و ژل و… استفاده می نماید.

دکتر خاک سفیدی در  موگه کلینیک با تزریق بوتاکس، لیفت صورت با نخ و تزریق ژل اقدام به زوایه دار کردن صورت می نماید.
سپس پزشک اقدام به تشخیص و درمان بیماری های دندانی، حفره دهانی، فک و صورت می نماید. تخصص پزشکی اولیه جراحی دهان و فک و صورت این است که توانبخشی عملکردی (جویدن، بلع و صحبت کردن)، آسیب جسمی، شکستگی استخوان، تغییر شکل دهی و تغییرات مورفولوژیکی دهان، فک و صورت را انجام دهد.
همچنین در این پروسه، درمان به منظور جراحی دهان، فک و صورت، ایمپلنت استخوانی Astbina از طریق مواد جایگزین برای استخوان های صورت انجام می شود.

منبع: https://www.leading-medicine

برخی از خدمات موگه کلینیک :

تزریق ژل لب

از بین بردن اسکار 

لیفت نخ 

میکرونیدلینگ

تزریق بوتاکس

را های ارتباطی با کلینیک

اینستاگرام 

کانال تلگرام 

گالری عکس 

info@mugeclinic.com

شماره های تماس:

02122554720 – 02126653759 – 09904204682

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم .

با تشکر ، گروه مدیریت سایت موگه کلینیک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *