هزینه فیلر زیر چشم

بهترین مارک فیلر زیر چشم چیست؟

برای ژل زیر چشم حتما باید از ژل های مخصوص زیر چشم استفاده کرد. یعنی باید وزن مولکولی، چگالی و درشتی مولکول هیالورونیک اسید، مناسب زیر چشم باشد که از عوارض در آینده جلوگیری شود.

برندهای مختلف و معتبر زیادی در دنیا وجود دارند که مدل فیلر زیر چشم هم دارند و تعدادی از آنها هم در ایران دردسترس هستند. گرچه به علت محدودیت واردات تعدادی برندهای مرغوب، کم و نایاب شده اند.

از بهترین مارک فیلر زیر چشم می توان: بلوترو بالانس، تئوکسان ردنسیتی ۲، رستیلن، استایلج، آلیاکسین، پلوریال و کروما را نام برد.

چند فیلر ایرانی هم فیلر زیر چشم تولید کرده اند که کیفیت قابل قبولی دارند مانند لونافیل و فیورج.

بهترین مارک فیلر زیر چشم

هزینه فیلر زیر چشم ۱۴۰۲ به چه عواملی بستگی دارد؟

متاسفانه قیمت فیلرزیرچشم با توجه به افزایش قیمت ارز در کشورمان روز به روز زیادتر می شود و برندهای خارجی که با ارز آزاد وارد می شوند قیمت تمام شده آنها بسیار بالا هست و برندهای ایرانی هم با توجه به این که مواد اولیه و موثر آنها از خارج کشور وارد می شود و هزینه تولید و بسته بندی در کشور زیاد هست نهایتا قیمت تمام شده آنها ارزان نیست ولی در مقایسه با برندهای خارجی قیمت متعادل تر و منطقی تری دارند.

قیمت فیلر زیر چشم ایرانی هر یک سی سی شروع قیمت آن تقریبا از سه میلیون و پانصد هزار تومان هست. و قیمت فیلرزیرچشم خارجی هر یک سی سی شروع قیمت آن تقریبا از پنج میلیون تومان می باشد. در نهایت قیمت فیلرزیرچشم با توجه به نوع برند و طول مدت ماندگاری متفاوت است و به حداکثر سی سی ده میلیون تومان می رسد.

هر چه کیفیت فیلرزیرچشم تزریق شده بهتر باشد علاوه بر رفع گودی زیرچشم خواص دیگری مانند آبرسانی پوست و تحریک کلاژنسازی پوست هم پیدا می کنند.

هزینه فیلر زیر چشم چقدر هست؟

در مورد قیمت فیلر زیر چشم عوامل متعددی در آن دخیل است. هر چه فیلر با کیفیت تر باشد و ماندگاری بیشتر داشته باشد گران تر است.

هزینه فیلر زیر چشم معمولا (تابستان 1401) بین دو میلیون و نهصد هزار تومان الی هفت میلیون تومان به ازای هر سی سی می باشد که با توجه به برند آن متفاوت است.

هزینه تزریق فیلر زیر چشم برای گودی زیر چشم هم بستگی دارد که میزان گودی چقدر است و چه مقدار سی سی فیلر زیر چشم برای رفع گودی نیاز هست.

آیا هزینه فیلرزیرچشم شامل بیمه می شود؟

متاسفانه هیچ کدام از تزریقات زیبایی شامل پوشش بیمه نمی شوند.

نه در ایران و نه در هیچ کشور دیگری خدمات زیبایی پوشش بیمه ای ندارند.

چند سی سی ژل برای زیر چشم نیاز هست؟

معمولا در جلسه اول به دو چشم در مجموع بیشتر از یک سی سی تزریق نمی شود و در صورت نیاز به مقادیر بیشتر، سه هفته بعد از تزریق اول انجام می شود.

معمولا بیشتر افراد یک سی سی ژل برای زیر چشم آنها کافی ست مگر آنکه گودی زیر چشم خیلی زیاد باشد.

طول مدت درمان با فیلرهای هیالورونیک اسید چقدر هست؟

ماندگاری فیلر زیر چشم به نوع و کیفیت ژل هیالورونیک اسیدی که تزریق شده است دارد و همچنین کیفیت پوست خود فرد. در بعضی افراد ژل هیالورونیک اسید ماندگاری بالاتری دارد و بعضی دیگر حتی کمتر از طول مدتی که کمپانی سازنده فیلر ادعا کرده است می ماند.

چرا که بعضی از افراد در پوست خود آنزیم حل کننده ژل را زیاد دارند و ماندگاری فیلر در زیر پوست آنها کمتر است. معمولا فیلر زیر چشم بین شش ماه تا دوازده ماه ماندگاری دارد.

تاثیر ژل های زیر چشم تا چه مدت است؟

ژل زیر چشم معمولا ماندگاری خوبی دارد: بین شش ماه تا دوازده ماه. برندهای مختلف ماندگاری های متفاوتی دارد.

در ضمن این نکته را یادآور میشویم که تزریق چند بار فیلر زیر چشم معمولا باعث می شود کیفیت پوست زیرچشم بهتر شود و همین طور هیچ وقت شدت گودی زیر چشم به حالت اولیه برنمی گردد.

استفاده از فیلر به عنوان پر کننده زیر چشم است؟

بله؛ برای رفع گودی زیرچشم از فیلر استفاده می کنیم که خاصیت پرکنندگی دارد. گرچه این تنها مزیت تزریق فیلر زیر چشم نیست بلکه تزریق ژل زیر چشم باعث رفع سیاهی زیر چشم هم تا حدودی می شود و همین طور آبرسانی پوست اطراف چشم هم صورت می گیرد.

استفاده از فیلر به عنوان پر کننده زیر چشم است

درمان زیر چشم با هیالورونیک امکان پذیر است؟

بله درواقع تزریق ژل زیر چشم تنها به عنوان پرکننده نیست؛ بلکه حالت درمانی دارد و کیفیت پوست زیر چشم را به مرور زمان بهتر می کند و چین و چروک زیر چشم هم کمتر می شود. همین طور سیاهی زیرچشم هم کاهش می یابد.

از دست دادن کلاژن

بر اثر افزایش سن پوست ما از دست دادن کلاژن را داریم که تزریق بعضی از فیلرهای هیالورونیک اسید باعث تحریک کلاژنسازی پوست و در نتیجه باعث جوانسازی دور چشم می شود.

سخن پایانی

اگر تنها و تنها یک روش جوانسازی و رفع گودی زیر چشم وجود داشته باشد، آن تزریق فیلر زیر چشم هست که تقریبا همه افراد بالای سی سال به آن نیاز خواهند داشت.

کوچک شدن چشم‌ها به صورت طولانی اغلب به دلیل عدم مهارت کافی درمانگر اتفاق می‌فتد. اگر برای تزریق فیلر به یک پزشک حرفه‌ای مراجعه کنید به هیچ وجه چنین اتفاقی برای شما نخواهد افتاد.

به طور عادی ماندگاری آن بین ۶ تا ۱۲ ماه است؛ اما اگر به خوبی از پوست خود مراقبت کنید، لاغر نشوید و سیگار نکشید ممکن است اثرات آن تا دو سال نیز باقی بماند.

قیمت آن به مواد مورد استفاده، حجم فیلر مورد نیاز و شرایط پوست زیر چشم شما بستگی دارد. بهتر است برای تخمین هزینه لازم ابتدا با یک پزشک مشورت کنید.

خیر این یک روش بسیار ساده و سریع است. سوزن‌های مورد استفاده بسیار ریز است و درد و سوزش قابل توجهی را ایجاد نمی‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.