هزینه فیلر زیر چشم

بررسی هزینه فیلر زیر چشم و عوامل موثر بر آن + بهترین مارک فیلر زیر چشم

بهترین مارک فیلر زیر چشم چیست؟

برای ژل زیر چشم حتما باید از ژل های مخصوص زیر چشم استفاده کرد. یعنی باید وزن مولکولی، چگالی و درشتی مولکول هیالورونیک اسید، مناسب زیر چشم باشد که از عوارض در آینده جلوگیری شود.

برندهای مختلف و معتبر زیادی در دنیا وجود دارند که مدل فیلر زیر چشم هم دارند و تعدادی از آنها هم در ایران دردسترس هستند. گرچه به علت محدودیت واردات تعدادی برندهای مرغوب، کم و نایاب شده اند.

از بهترین مارک فیلر زیر چشم می توان: بلوترو بالانس، تئوکسان ردنسیتی ۲، رستیلن، استایلج، آلیاکسین، پلوریال و کروما را نام برد.

چند فیلر ایرانی هم فیلر زیر چشم تولید کرده اند که کیفیت قابل قبولی دارند مانند لونافیل و فیورج.

بهترین مارک فیلر زیر چشم

هزینه فیلر زیر چشم چقدر هست؟

در مورد قیمت فیلر زیر چشم عوامل متعددی در آن دخیل است. هر چه فیلر با کیفیت تر باشد و ماندگاری بیشتر داشته باشد گران تر است.

هزینه فیلر زیر چشم معمولا (تابستان 1401) بین دو میلیون و نهصد هزار تومان الی هفت میلیون تومان به ازای هر سی سی می باشد که با توجه به برند آن متفاوت است.

هزینه تزریق فیلر زیر چشم برای گودی زیر چشم هم بستگی دارد که میزان گودی چقدر است و چه مقدار سی سی فیلر زیر چشم برای رفع گودی نیاز هست.

چند سی سی ژل برای زیر چشم نیاز هست؟

معمولا در جلسه اول به دو چشم در مجموع بیشتر از یک سی سی تزریق نمی شود و در صورت نیاز به مقادیر بیشتر، سه هفته بعد از تزریق اول انجام می شود.

معمولا بیشتر افراد یک سی سی ژل برای زیر چشم آنها کافی ست مگر آنکه گودی زیر چشم خیلی زیاد باشد.

طول مدت درمان با فیلرهای هیالورونیک اسید چقدر هست؟

ماندگاری فیلر زیر چشم به نوع و کیفیت ژل هیالورونیک اسیدی که تزریق شده است دارد و همچنین کیفیت پوست خود فرد. در بعضی افراد ژل هیالورونیک اسید ماندگاری بالاتری دارد و بعضی دیگر حتی کمتر از طول مدتی که کمپانی سازنده فیلر ادعا کرده است می ماند.

چرا که بعضی از افراد در پوست خود آنزیم حل کننده ژل را زیاد دارند و ماندگاری فیلر در زیر پوست آنها کمتر است. معمولا فیلر زیر چشم بین شش ماه تا دوازده ماه ماندگاری دارد.

تاثیر ژل های زیر چشم تا چه مدت است؟

ژل زیر چشم معمولا ماندگاری خوبی دارد: بین شش ماه تا دوازده ماه. برندهای مختلف ماندگاری های متفاوتی دارد.

در ضمن این نکته را یادآور میشویم که تزریق چند بار فیلر زیر چشم معمولا باعث می شود کیفیت پوست زیرچشم بهتر شود و همین طور هیچ وقت شدت گودی زیر چشم به حالت اولیه برنمی گردد.

استفاده از فیلر به عنوان پر کننده زیر چشم است؟

بله؛ برای رفع گودی زیرچشم از فیلر استفاده می کنیم که خاصیت پرکنندگی دارد. گرچه این تنها مزیت تزریق فیلر زیر چشم نیست بلکه تزریق ژل زیر چشم باعث رفع سیاهی زیر چشم هم تا حدودی می شود و همین طور آبرسانی پوست اطراف چشم هم صورت می گیرد.

استفاده از فیلر به عنوان پر کننده زیر چشم است

درمان زیر چشم با هیالورونیک امکان پذیر است؟

بله درواقع تزریق ژل زیر چشم تنها به عنوان پرکننده نیست؛ بلکه حالت درمانی دارد و کیفیت پوست زیر چشم را به مرور زمان بهتر می کند و چین و چروک زیر چشم هم کمتر می شود. همین طور سیاهی زیرچشم هم کاهش می یابد.

از دست دادن کلاژن

بر اثر افزایش سن پوست ما از دست دادن کلاژن را داریم که تزریق بعضی از فیلرهای هیالورونیک اسید باعث تحریک کلاژنسازی پوست و در نتیجه باعث جوانسازی دور چشم می شود.

سخن پایانی

اگر تنها و تنها یک روش جوانسازی و رفع گودی زیر چشم وجود داشته باشد، آن تزریق فیلر زیر چشم هست که تقریبا همه افراد بالای سی سال به آن نیاز خواهند داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.