تاثیرات لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

استفاده از تیغ و سایر روش های قدیمی باعث ایجاد مشکلاتی برای افراد می شود . از جمله این مشکلات می توان به تیرگی و یا عفونت های مختلف اشاره نمود . لیزر موهای زائد یکی از روش های متاسب برای رفع مو می باشد ، اما در هنگم استفاده باید از اقدامات قبل از لیزر موهای زائد آگاهی داشته باشیم . با ادامه مطلب همراه باشید …

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

آمادگی های لازم قبل از انجام لیزر موهای زائد چیست ؟

برای انجام اقدامات قبل از لیزر موهای زائد ، بهتر است 6 هفته قبل از لیزر موهای زائد بیمار از کندن مو به وسیله موم و الکترولیز خودداری کند اما می تواند از تراشیدن  استفاده کند . آفتاب گرفتن  ممنوع است وباید از ترکیبات ضد آفتاب استفاده کند .

روز قبل از لیزر موهای زائد ناحیه مورد درمان را شیو کنید  – بتراشید- به نحوی که تنها یک تا دو میلی متر از نوک مو از پوست بیرون باشد . اگر بیمار سابقه تبخال دارد و ناحیه مورد نظر انجام لیزر ، صورت است ؛ بهتر است مصرف قرص آسایکلوویر را شروع کند .

روز درمان برای 1 ساعت کرم بی حس کننده حاوی لیدوکائین و پریلوکائین استفاده می شود .-البته در نواحی که مراجعه کننده درد دارد مانند ناحیه بیکینی و پشت لب  .

روش های کاهش درد لیزر موهای زائد

در زمینه کاهش درد لیزر موهای زائد می تواند از بی حس کنند استفاده کنید . برای مشاهده کامل به مقاله کاهش درد لیزر موهای زائد مراجعه کنید .

کاندید لیزر موهای زائد

افرادی که رنگ پوست تیره دارند ، امکان سوختگی درآن ها بیشتر است . تمامی افراد بالای 18 سال می توانند از لیزر برای رفع موهای خود استفاده نمایند .

بهتر است کاندیدای لیزر موهای زائد هنگام مراجعه هیچگونه آرایش و کرمی ( حتی کرم ضد آفتاب ) نباید استفاده شود .

آیا استفاده از لیزر موهای زائد درما قطعی است ؟

هیچ مرکز لیزر و کمپانی های بزرگ در این زمینه اعای ندارند که روش آن ها پاسخ دهی قطعی دارد . ولی طبق آمار بدست آمده بالای 70 الی 80 درصد از موهای زاند در طی این کار از بین می رود .

در هنگام لیزر کردن موهای تیره و ضخیم پاسخ دهی بهتری نسبت به موهای نازک دارند .

جهت دریافت مشاوره از دکتر خاک سفیدی ، متخصص پوست ، مو و زیبایی می توانید با شماره 02126653759 – 09904204682 تماس حاصل نمایید .

همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای موگه کلینیک به گالری تصاویر ، گالری فیلم و یا پیج اینستاگرام مراجعه کنید .

برخی از نمونه کار لیزر موهای زائد کلینیک موگه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *