کانتورینگ بدن با تزریق بوتاکس

کانتورینگ بدن با تزریق بوتاکس

روش های جوانسازی پوست صورت با استفاده از مواد جوانسازی مانند بوتاکس و فیلر بسیار کاربرد دارد. پا گذاشتن روی سن و ورود با دوره ی میانسالی همراه با چین و چروک هایی است که قطعا به مزاج اکثر بانوان خوش نمی آید. وجود این چروک ها در صورت تنها به دلیل افزایش سن نیست بلکه استفاده بیش از حد از عضلات صورت و میمیک صورت در شکل گیری این چین و چروک تاثیر بسزایی داردو ما در این مقاله سعی داریم به طور اختصاصی در مورد بوتاکس اطلاعات جامعی به شما ارائه دهیم و یکی از کاربردهای جدید بوتاکس برای بدن که کانتورینگ بدن با تزریق بوتاکس است را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 کانتورینگ بدن با تزریق بوتاکس

کانتورینگ بدن با تزریق بوتاکس

بوتاکس چیست؟

بوتاکس متشکل از یک  ماده ی سمی یه نام بوتولیتوم است که برای فلج کردن ناحیه ی مورد نظر و از بین رفتن چین و چروک مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج حاصل از بوتاکس برای جوانسازی پوست باز شدن گره های چین و چروک و در نتیجه جوانسازی پوست است.

ماندگاری بوتاکس شش ماه است و نیاز به مراجعه و تمدید تزریق دارد.

 مزایای تزریق بوتاکس

برای استفاده از بوتاکس مزایای زیادی را می توان برشمرد که به تعدادی از آن ها در ذیل اشاره می  شود.

  • جوانسازی پوست
  • کاهش درد های میگرنی
  • کاهش سردرد
  • کوچک کردن غده پروستات
  • کانتورینگ و تغییر شکل بدن با استفاده از بوتاکس

معایب و عوارض تزریق بوتاکس

در صورت تزریق غیر اصولی این تزریق محبوب برای برطرف کردن چین و چروک ممکن است عوارضی با خود به همراه داشته باشد.

  • سوزش
  • قرمزی
  • سردرد یا حالت تهوع
  • افتادگی پلک در صورت تزریق غیر اصولی

کانتورینگ بدن با استفاده از بوتاکس؟

احتمالا دریافت اطلاعات برای  این کاربرد جدید از بوتاکس برایتان جذاب باشد. کانتورینگ و ایجاد زاویه و برآمدگی و فرو رفتگی در صورت بسیار جذاب است. کانتورینگ صورت با استفاده از مواد آرایشی و تزریق فیلر امکان پذیر است و قطعا اطلاعاتی در این باره دارید.

نکته جذاب این است که کانتورینگ بدن با استفاده از بوتاکس امکان پذیر است که با مراجعه مراکز معتبر و مجهز زیبایی  برای این کار می توانید تجربه ی خوشایندی از این تکنیک زیبایی داشته باشید.

برای دریافت مشاوره از کلینیک موگه با شماره 02122554720 می توانید تماس حاصل نمایید .
نوبت دهی آنلاین
مشاوره آنلاین
همچنین برای مشاهده نمونه کار ها پیج اینستاگرام کلینیک موگه را دنبال کنید .>

کاربرد کانتورینگ بدن با بوتاکس

داشتن ساق پای عضلانی برای برخی خانوم ها ظاهری ناخوشایند دارد. ممکن است این دسته افراد در زمستان علاقمند به پوشیدن چکمه های بلند باشند که عضلانی بودن پای این افراد مانع از استفاده چکمه در این افراد شود.

برای این افراد می توان با تزریق بوتاکس کانتورینگ بدن انجام داد و در نتیجه پاهایی به مراتب زیباتر و خوش فرم تر به وجود آورد.

ویدئو کانتورینگ بدن با تزریق بوتاکس

نحوه انجام کانتورینگ بدن

در این تکنیک تزریق بوتاکس بر روی عضله پا تاثیرگذار است و تاثیری روی چربی پا ایجاد نمی کند. ورزشکاران زن معمولا دچار هایپرتروفی عضلانی این ناحیه می شوند که گاهی ظاهری نازیبا دارد و با استفاده از کانتورینگ بدن با بوتاکس می توانند بدشکلی این ناحیه را اصلاح کنند.

معرفی تکنیک های جدید زیبایی و انجام این تکنیک ها توسط یک مرکز نشان دهنده ی به روز بودن و تجهیزات کامل کلینیک زیبایی مورد نظر است. اما لازم است برای داشتن تجربه ای موفق و نتیجه بخش از تکنیک های زیبایی تحقیقات لازم و کافی برای انتخاب پزشک مورد نظر را در اولویت قرار دهید.

سایر مطالب

درمان جای جوش

بهترین کلینیک پوست در تهران

بهترین دکتر پوست در تهران

تزریق ژل لب

فیشال

پاسخ

14 − 12 =

Call Now Button