درمان جای جوش با میکرونیدلینگ

درمان جای جوش با میکرونیدلینگ

همیشه باور افراد بر این بود که جوش در سن بلوغ زده می شود و بعد از آن دیگر فرد جوش نمی زند و یا کمتر می زند. این باور که زدن جوش در سن بلوغ بیشتر بروز می کند، امری درست است. اما لازم به ذکر است که افراد بنا به دلایل مختلفی جوش می زنند که برای مطلع شدن از این دلایل نیاز است تا به پزشک مراجعه شود. پزشک برای پیدا کردن علت جوش زدن فرد، آزمایش و معاینات متعددی را انجام می دهد.

جوش یک نوع عفونت پوستی است که زمانی نمایان می شود که از یک فولیکول مو یا غدد چربی، عفونت خارج شود. در وهله اول پوست شروع به قرمز شدن می کند، سپس توده شروع به رشد کردن نموده و بعد از گذشت 7- 14 روز نیز این توده رشد می کند و بر روی پوست صورت نمایان می شود.

آیا می دانید درمان جای جوش با میکرونیدلینگ به راحتی قابل انجام است و دیگر نیازی به انجام روش ها و جراخی های سخت نیست؟ برای انجام این کار توصیه می شود تا با مراجعه به موگه کلینیک به راحتی و کمترین عوارض انجام می شود. درمان جای جوش با میکرونیدلینگ از جمله جدید ترین روش ها است که می تواند به افراد در خصوص درمان جای جوش کمک شایانی نماید. برای دریافت مشاوره و تماس با شماره   02122554720 – 02126653759 – 09904204682  تماس حاص نمایید.  همچنین می توانید ما را در  اینستاگرام  و کانال تلگرام  دنبل کنید.

بیشترین قسمت هایی که این جوش ها بروز می کند، صورت، گردن، زیر بغل، شانه و باسن است.

درمان جای جوش با میکرونیدلینگ

علت بروز جوش

بیشترین میزان بروز جوش در افراد، بروز یک باکتری در بدن است که سبب می شود تا جوش ها نمایان شوند. همچنین برخی از افراد ممکن است به دلایلی چون ابتلا به دیابت، نقص سیستم ایمنی بدن، تغذیه نامناسب و رژیم های غذایی اشتباه و عدم بهداشت پوست به جوش مبتلا شوند.

برای درمان جوش راه های بسیاری از طرف متخصصان و پزشکان ارائه می گردد که با توجه به علت زدن جوش راه درمانی توصیه می شود. برخی از افراد صرفا به دلیل نوع تغذیه اشتباه ممکن است به این جوش ها دچار شده باشند. بعد از درمان جوش، افراد با معضلی بزرگی تری رو به رو خواهند شد. جای جوشی که بر روی پوستشان باقی مانده است، سبب می شود تا فرد اعتماد به نفس خود را از دست بدهد. برای درمان این گروه از افراد می توان از میکرونیدلینگ نیز بهره گرفت. درمان جای جوش با میکرونیدلینگ از جمله راه های درمانی است که می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته و فرد از انجام این درمان، لذت خواهند برد.

درمان جای جوش با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

برای انجام درمان جای جوش با میکرونیدلینگ از تکنیک جدیدی استفاده می شود که در آن صد ها پین کوچک بر روی پروب بوده و با برخورد این پروب ها بر روی صورت تغییرات بسیار زیادی در لایه های پوست اتفاق میوفتد.

درمان جای جوش با میکرونیدلینگ یک روش نیمه تهاجمی است، که در آن با ایجاد روزنه های ریز بر روی پوست و نامرئی سبب می شود تا خراش های بسیار بسیار ریزی بر روی لایه های پوست ایجاد شود. این خراش های ریز سبب می شود تا پوست شروع به بازسازی  زخم های خود کند. این روند باعث می شود تا پوست با افزایش گردش خون در سلول ها و افزایش تولید کلاژن و الاستین رو به رو شود. علاوه بر درمان جای جوش می توان از میکرونیدلینگ، برای جوانسازی پوست نیز استفاده نمود.

نحوه انجام میکرونیدلینگ

در روش درمان جای جوش با میکرونیدلینگ از یک درمارولر استفاده می شود که برقی بوده و با کمک آن می توان میزان فشار، ضربه و طول سوزن ها را به راحتی تعیین نمود. این تعیین کردن میزان ضربان و عمق نفوذ سوزن ها در پوست با توجه به میزان نیاز پوست به درمان جای جوش می باشد. می توان میزان این نفوذ را تا 3 میلیمتر در پوست پیش برد.

در این میان افرادی که برای درمان جای جوش با میکرونیدلینگ اقدام می کنند، به دلیل ساخته شدن کلاژن در پوست، بعد از گذشت 3 ماه از اولین جلسه به راحتی می توان تغییرات را احساس نمود.

در موگه کلینیک برای رسیدن به نتیجه ای بهتر و سریع تر، به افراد دارو های مکملی تجویز می شود تا با مصرف درست و به موقع آن ها به نتیجه ایده آل برسند.

تعداد جلسات درمان جای جوش

در افرادی که دارای عمق جوش متوسطی هستند، تعداد جلسات بین 4 – 5 جلسه می باشد. ولی این میزان در افرادی که دارای عمق بیشتری از جای جوش در صورت خود هستند باید بین 6 -7 جلسه اقدام به درمان نمایند.

میزان زمان مورد نیاز برای درمان جای جوش با میکرونیدلینگ

برای درمان جای جوش با این روش به چیزی حدود 30 – 45 دقیقه زمان در هر جلسه احتیاج است که این میزان زمان نیز ممکن است تغییر کند.

درمان جای جوش با میکرونیدلینگ 

میکرونیدلینگ

انواع میکرونیدلینگ 

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ 

راه های ارتباطی با  موگه کلینیک

اینستاگرام 

کانال تلگرام 

گالری عکس 

شماره های تماس:

02122554720 – 02126653759 – 09904204682

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم .

با تشکر ، گروه مدیریت سایت موگه کلینیک

پاسخ

2 × پنج =