جوانسازی صورت

جوانسازی صورت

همیشه برای جوانسازی صورت و بازسازی صورت توصیه می شد تا فرد تزریق بوتاکس انجام دهد. بعد از بوتاکس نوبت به پر کننده ها مانند ژل رسید تا بتواند با نفوذ در قسمت های عمیق زیر پوست، سبب می شود تا پوست ظاهری جوان پیدا نماید.
امروزه و در موگه کلینیک از روش های بهتر و به روز تری برای جوانسازی صورت بهره گرفته می شود. روش کاربردی و پر طرفدار میکرونیدلینگ از جمله روش هایی است که می تواند در جوانسازی صورت فرد را یاری نماید.

امروزه و در موگه کلینیک از روش های بهتر و به روز تری برای جوانسازی صورت بهره گرفته می شود. روش کاربردی و پر طرفدار میکرونیدلینگ از جمله روش هایی است که می تواند در جوانسازی صورت فرد را یاری نماید.برای دریافت مشاوره و تماس با شماره   02122554720 – 02126653759 – 09904204682  تماس حاص نمایید.  همچنین می توانید ما را در  اینستاگرام  و کانال تلگرام  دنبل کنید.

جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ

از جمله روش های غیر تهاجمی، ایمن و جدید در خصوص جوانسازی صورت، میکرونیدلینگ است که بسیار مورد استقبال افراد و پزشکان قرار دارد. در این روش با وارد کردن سوزن های بسیار ریزی که بر روی درماپن تعبیه شده است، در لایه های پوست خراش هایی ایجاد می شود.
در این روش برای درمان و کاهش خطوط صورت، تحریک کلاژن سازی و جوانتر شدن صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ

نحوه استفاده از میکرونیدلینگ

برای درمان با کمک دستگاهی که شامل سوزان های بسیار زیری است. با حرکت دادن این سوزن های ریز بر روی صورت، منافذ بسیار ریزی در لایه های پوست ایجاد می شود. در این دستگاه با توجه به نوع درمان و میزان نفوذی که نیاز است تا سوزن ها داخل پوست شوند، می توان تنظیمات مربوطه را انجام داد. این منافذ سبب می شود تا به دلیل دستکاری پوست، پوست شروع به بازسازی نماید. این بازسازی با تحریک سلول های کلاژن ساز و افزایش الاستین پوست همراه است. به همین دلیل است که پوست بعد از درمان با میکرونیدلینگ حالتی شفاف تر، رنگی باز تر و شاداب تر به خود می گیرد. این موارد سبب می شود تا پوست جوانتر نیز به نظر برسد.

میزان انتظار جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ به چه میزان است؟

در بین 1 الی 3 روز بعد از انجام میکرونیدلینگ رنگ پوست حالتی متورم و قرمز مانندی را به خود خواهد گرفت. در موگه کلینیک به منظور بهبود این تروم و قرمزی پوست، کرم های موضعی توسط پزشک تجویز می شود. همچنین ممکن است در برخی از موارد نادر میزان بسیار کمی خونریزی و کبودی را مشاهده نمود.
بهترین نتیجه انجام میکرویندلینگ بعد از گذشت چیزی حدود 6 ماه قابل درک و مشاهده است. با این حال گفتن این نکته ضروری است که این مدت ممکن است بیشتر و یا کمتر باشد. زیرا میزان درمان به پوست و شرایط و مراقبت های فرد بعد از میکرونیدلینگ بستگی دارد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای از جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ

متخصصان موگه کلینیک بر این باورند برای رسیدن به نتیجه ای عالی و قابل قبول نیاز است تا بین 3 تا 5 جلسه و هر 6 الی 8 هفته یک بار این کار انجام شود. همچنین برای حفظ بهتر جوانی در پوست، نیز توصیه می کنند تا این اقدام را هر 6 الی 9 ماه یکبار تکرار نمایند.

چه افرادی نمی توانند از میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست استفاده نمایند؟

افرادی که دارای عفونت فعال بر روی پوست خود مانند آکنه فعال یا خفیف و جوش هستند، باید در وهله اول این آکنه ها درمان نموده سپس برای میکرونیدلینگ اقدام نمایند. همچنین افرادی که پوست بسیار حساسی دارند و یا به آفتاب سوختگی شدید دچار شده اند نیز باید از اانجام میکرونیدلینگ تا درمان کامل این بیماری ها اجتناب نمایند.

موارد استفاده از میکرونیدلینگ

از میکرونیدلینگ برای جوانسازی صورت، گردن، پاها ، شکم و پشت دست نیز استفاده می شود.
در صورتی که بر روی پوست یک زخم وجود دارد، باید برای درمان با میکرونیدلینگ از یک متخصص کمک گرفته شود.

مراحل استفاده از میکرونیدلینگ برای جوانسازی صورت

در اولین قدم برای کاهش حس درد برای فرد، از کرم های بی حس کننده استفاده می شود. این کرم چیزی حدود 30 دقیقه بر روی پوست قرار می گیرد تا در لایه های پوست نفوذ نماید. سپس پزشک دستگاه میکرونیدلینگ را بر روی پوست قرار می دهد و روند درمان ادامه پیدا می کند.

مراقبت های پس از میکرونیدلینگ

-بهتر است که در طول روز هفت تا هشت لیوان آب میل نمایند .
-استفاده از آناناس توصیه می شود ، زیرا بسیار خاصیت ضد التهابی دارد
-استفاده مرتب از کرم ترمیم کننده و مرطوب کننده که پزشک تجویز نموده است ، طبق دستوری که دکتر بیان می کند .
-سه روز اول از ضد آفتاب های بی رنگ استفاده شود ، از روز چهارم ضد آفتاب های رنگی و کرم پودر استفاده شود .
-تا 24 ساعت از شست و شوی صورت باید اجتناب نمایید ، بعد از 24 ساعت از انجام میکرونیدلینگ تقریبا تا 40 الی 50 درصد قرمزی آن به شکل قابل توجهی از بین می رود ، مابقی آن طی سه الی 5 روز به شکل کامل از بین می رود .
-بعد از سه روز بانوان می توانند از کرم پودر استفاده نمایند و بعد از سه روز کاملا پوشیده می شود و مشکلی نخواهد داشت .

میکرونیدلینگ 

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ 

پاک کردن تاتو با میکرونیدلینگ 

راه های ارتباطی با  موگه کلینیک

اینستاگرام 

کانال تلگرام 

گالری عکس 

شماره های تماس:

02122554720 – 02126653759 – 09904204682

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم .

با تشکر ، گروه مدیریت سایت موگه کلینیک

پاسخ

4 × 4 =

Call Now Button