ایشان به کدام طرف می خوابند

ایشان به کدام طرف می خوابند؟

آنتونی هاپکینز دوست داشتنی،یک نمونه عالی از خط های پیری معمول که براثر حرکت عضلات صورت و از دست دادن حجم و تخریب بافت صورت براثر آفتاب ظاهر می شوند ،هست(خط های سبز) و هم خطوط ناشی از خواب (خط های قرمز).
همین طور که ملاحظه می کنید خطوط خواب خیلی عمیق تر هستند و معمولن عمودی و مایلند.

ایشان به کدام طرف می خوابند؟ از جمله دلایل بروز چین و چروک نحوه خوابیدن می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با شماره های 02122554720 – 02126653759 – 09904204682 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در اینستاگرام  و کانال تلگرام  دنبال نمایید. 

ایشان-به-کدام-طرف-می-خوابند

راه حل

به پشت بخوابید

از آنجاییکه علت اصلی خطوط خواب ناشی از خوابیدن به پهلو و روی صورت هست بهترین روش برای پیشگیری از آنها خوابیدن به پشت هست.

اگر چه خیلی سخت هست کنار گذاشتن عادات.خوابیدن به پشت برای بعضی افراد مشکل زا خواهد بود و همین طور برای کسانی که مشکل اضافه وزن و مشکلات تنفسی دارند.

راه حل برای این افراد چیست؟

بالش های ضد چروک 

 مطالعات نشان داده که استفاده از این بالش های که فشار کمتری به صورت وارد می کنند- باعث کاهش خطوط خواب می شوند.
از دیگر راه حل ها ،استفاده از روبالشی های سیلک و ساتن هست که باعث کاهش اصطکاک بالش و صورت می شوند و اجازه می دهند صورت به راحتی روی بالش بلغزد.

راه حل بعدی

تزریق بوتاکس بیشتر در خطوط ناشی از حرکت عضله موثر هست و در واقع تاثیری در چروک ها و خطوط خواب ندارد .بهترین روش برای کم کردن و از بین بردن خطوط خواب، تزریق فیلر(ژل هیالورونیک اسیدمیکرونیدلینگ، لیزرهای جوانسازی و همین طور ساب سیژن (برای خطوط خیلی عمیق) می باشد.

مقالات مرتبط

مزوتراپی صورت

تزریق چربی

الانسه چیست

میکرونیدلینگ

راه های ارتباطی با  موگه کلینیک

اینستاگرام 

کانال تلگرام 

گالری عکس 

شماره های تماس:

02122554720 – 02126653759 – 09904204682

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم .

با تشکر ، گروه مدیریت سایت موگه کلینیک

پاسخ

شانزده + چهار =

Call Now Button