ابروهایی که در اثر بوتاکس دوست نداریم

ابروهایی که در اثر بوتاکس دوست نداریم

ابروهایی که در اثر بوتاکس دوست نداریم

ابروهایی که در اثر بوتاکس دوست نداریم

1-The Spock

The Spock ابروی شیطانی یا خنجری است . این نوع ابرو، ابرویی است که زیاد قوس پیدا می کند. بروز ابرو های شیطانی نگران کننده نیست و به راحت می توان بعد از دو هفته و با تزریق چند قطره بوتاکس، میزان قوس را کم تر کرد. گاهی برای جلوگیری از افتادگی ابرو ها، به دلیل انقباض عضله های ابرو فرم ابرو تغییر می نماید.

2-Quizzical Brow

یک ابرو قوس بیشتری نسبت به ابروی دیگر پیدا می کند.اتفاق رایجی هست و به راحتی با تزریق بوتاکس می توان این ایراد را برطرف کرد.

3-Frozen

نگاه فریز شده،  نیاز به توضیح خاصی ندارد، برای افرادی که دارای frozen هستند، نمی توان کار زیادی انجام و به مرور زمان بهبود پیدا می کند.

4-Droopy Eyelid

پلک فوقانی کمی دچار افتادگی شده است این نوع از افتادگی پلک بیشتر در افرادی که پف پشت پلک و شلی پوست پلک فوقانی دارند، شایع است. برای درمان این گروه از افراد نمی توان با تزریق بوتاکس کاری انجام داد. ولی می توان با تجویز چند قطره کمی از این پف پلک و افتادگی کاست.

5-Heavy Brow

ابرو ها به میزان زیادی پایین قرار گرفته است و به مرور زمان افتادگی پیدا می کند. برای این گروه از افراد می توان با تزریق میزان کمی بوتاکس و با تشخیص پزشک می توان این حالت را  بهبود بخشید.

برخی از خدمات موگه کلینیک :

تزریق ژل لب

از بین بردن اسکار 

لیفت نخ 

میکرونیدلینگ

تزریق بوتاکس

را های ارتباطی با کلینیک

اینستاگرام 

کانال تلگرام 

info@mugeclinic.com

شماره های تماس:

02122554720 – 02126653759 – 09904204682

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم .

با تشکر ، گروه مدیریت سایت موگه کلینیک

پاسخ

سیزده + 15 =

Call Now Button